UEP

Informace o plánovaném ukončení elektronické peněženky ČZU (UEP ČZU)
Upozornění: Od 28. června 2024 dojde k ukončení platební funkce UEP - s kartou nebude již možné uhradit stravu v provozovnách FoodPoint.

Vyplacení zůstatku

Pro vyplacení zůstatku se přihlaste pomocí formuláře vpravo. Po přihlášení zadejte číslo účtu, na který Vám bude případný zůstatek na UEP účtu zaslán.

Zpracování zůstatků a vyúčtování provozu služby bude probíhat do 31. 7. 2024, je tedy možné, že se uvedený zůstatek do té doby může ještě změnit.

Vážení studující,

v návaznosti na digitalizaci kartového systému a rostoucí náklady spojené se splněním aktuálních požadavků na bezpečnost platebních karet a údržbu systémů pro platební funkci Univerzitní Elektronické Peněženky (UEP) bude k 28. červnu 2024 ukončena platební funkce UEP u všech studentských karet.

Zachované funkce studentského průkazu:

Studentský průkaz bude nadále sloužit pro vstup do budov, přístup k tiskárnám a prokazování studentského statusu na ČZU.

Co tato změna znamená v konkrétních případech:

  • Poslední den pro platbu UEP kartou je 28. června 2024.
  • Nabití hotovostí je možné do 27. června 2024.
  • Do jídelních a nápojových automatů v areálu ČZU je postupně doplňována možnost placení platební kartou.
  • Změna zahrnuje přechod na platby hotovostí nebo osobními platebními kartami za stravování, kolejné, studijní poplatky, a další služby včetně tiskových a knihovních služeb v univerzitním areálu ČZU.

Platby ve stravovacích zařízeních od 1. července 2024:

  • Ve vybraných stravovacích zařízeních (https://food.czu.cz) bude student prokazovat nárok na slevu pomocí studentského průkazu.
  • Nově bude mít student nárok na následující dotaci: 14 teplých a 7 studených jídel za kalendářní týden.
  • Slevu lze čerpat dle uvážení studujícího i nerovnoměrně (tj. i za méně než 7 kalendářních dní).

V případě dotazů týkajících se Univerzitní elektronické peněženky se obracejte na e-mailovou adresu: helpdesk@czu.cz, anebo na tel. linku 224 384 444.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Jakub Kleindienst
kvestor

Přihlášení uživatele ČZU
Zadejte přihlašovací údaje do sítě ČZU, shodné jako zadáváte do UIS či M365.
OIKT - ČZU v Praze